Puffer / Rezervor ACM Regulus R2DC 200L
- Conţinut apă potabilă: 200 l
- Material: Oţel
- Tratament suprafață: Emailat
- Timp de livrare aprox. 6 zile lucrătoare
- Poate fi comandat doar online
Detalii produs
- Conţinut apă potabilă200 l
- MaterialOţel
- Tratament suprafațăEmailat
- Culoare învelişAlb
- Diametru fără izolaţie500 mm
- Diametru cu izolaţie584 mm
- Înălţime rezervor1.380 mm
- Greutate105 kg
- Presiune max. funcţionare apă potabilă10 bar
- EAN8595222624858
Fișe de date
Descriere
Rezervoarele de apă sunt esențiale pentru stocarea și gestionarea eficientă a apei în diverse aplicații casnice și industriale.
Puffer / Rezervor ACM Regulus R2DC 200L este proiectat pentru a stoca apă potabilă, având o capacitate de 200 de litri. Acest rezervor este fabricat din oțel și beneficiază de un tratament de suprafață emailat, asigurând protecție împotriva coroziunii. Culoarea albă a învelișului îi conferă un aspect curat și modern. Cu un diametru de 584 mm cu izolație și 500 mm fără izolație, acest rezervor este compact și eficient din punct de vedere al spațiului. Greutatea sa este de 105 kg, iar înălțimea totală a rezervorului este de 1380 mm. Poate funcționa la o presiune maximă de 10 bar, ceea ce îl face potrivit pentru diverse sisteme de alimentare cu apă.
În concluzie: Puffer / Rezervor ACM Regulus R2DC 200L este o soluție robustă și eficientă pentru stocarea apei potabile, oferind o combinație optimă de capacitate și design compact.
Siguranța produselor
Pentru informații cu privire la siguranța produselor, consultați .
Categorii suplimentare
Recenzii din partea clienților
Nu garantăm că toate recenziile provin de la persoane care au utilizat sau achiziționat acest produs. Pentru mai multe informații privind prelucrarea recenziilor, vă rugăm să consultați secțiunea corespunzătoare din Termeni și condiții generale.