Șuruburi pentru lemn cu cap înecat Pozidriv Heco Topix-Plus 3x25mm oțel, 200 bucăți
- Material: Oţel
- Conţinut: 200 Bucati
- Comandă până la 12:00 în zilele lucrătoare: livrare mâine
- Poate fi ridicat din magazin în 2 ore
- 10 pac. pe stoc în magazinul selectat
- Feronerie, Culoar 3
Detalii produs
- Tip produsŞurub
- Dimensiune3x25 mm
- Diametru3 mm
- Lungime25 mm
- MaterialOţel
- Suprafață/tratare suprafațăGalvanizat
- Domeniu de utilizareInterior, Exterior
- Formă capCap înecat
- AcționarePozidriv (PZ)
- Informaţii motorizarePZ 1
- Tip filetȘurub pentru lemn
- Tip filetFilet complet
- Conţinut200 Bucati
- NuanţăAlbastru
- EAN4019787600958
Fișe de date
Descriere
În lucrările de construcții și amenajări interioare sau exterioare, alegerea corectă a elementelor de fixare este esențială pentru durabilitatea și stabilitatea proiectului.
Șuruburi pentru lemn cu cap înecat Pozidriv Heco Topix-Plus 3x25mm oțel, 200 bucăți sunt ideale pentru utilizare atât în interior, cât și în exterior. Aceste șuruburi au un diametru de 3 mm și o lungime de 25 mm, fiind potrivite pentru diverse aplicații. Fabricate din oțel galvanizat, ele oferă o protecție sporită împotriva coroziunii. Capul înecat asigură o finisare estetică, iar tipul de antrenare Pozidriv (PZ) permite o fixare sigură și eficientă. Filetul complet și tipul de șurub pentru lemn garantează o prindere solidă în materialul lemnos. În concluzie: Aceste șuruburi sunt o alegere excelentă pentru proiectele care necesită fiabilitate și rezistență.
Siguranța produselor
Pentru informații cu privire la siguranța produselor, consultați .
Categorii suplimentare
Recenzii din partea clienților
Nu garantăm că toate recenziile provin de la persoane care au utilizat sau achiziționat acest produs. Pentru mai multe informații privind prelucrarea recenziilor, vă rugăm să consultați secțiunea corespunzătoare din Termeni și condiții generale.