Dibluri plastic cu ochi alb Tox Pirat Will 8x51 mm, pachet 4 bucăți
- Model: Set dibluri + ancore
- Domeniu de utilizare: Beton, Piatră perforată cu microstructură etanșă, Zidărie, Plăci de perete, gips carton, plăci din ipsos armat cu fibră
- Conţinut: 4 Bucati
- Timp de livrare aprox. 1-3 zile lucrătoare
- Poate fi ridicat din magazin în 2 ore
- 17 buc. pe stoc în magazinul selectat
- Feronerie, Culoar 3
Detalii produs
- Tip produsDiblu
- ModelSet dibluri + ancore
- Domeniu de utilizareBeton, Piatră perforată cu microstructură etanșă, Zidărie, Plăci de perete, gips carton, plăci din ipsos armat cu fibră
- Potrivit pentrușuruburi Ø 5,0 - 6,0 mm
- Diametru8 mm
- Diametru burghiere8 mm
- Lungime51 mm
- Adâncime min. găurire burghiu:60 mm
- Adâncime min. de ancorare51 mm
- NuanţăAlb
- MaterialPolietilenă (PE), Oţel
- DenumireH-D
- Locație de utilizareInterior
- Conţinut4 Bucati
- Set compus din4 x dibluri universale TRIKA 8/51, 4 x șuruburi cu ochi 5,0 x 86 mm
- EAN4049563000658
Descriere
O fixare sigură începe cu alegerea diblului potrivit pentru materialul suport și pentru tipul de prindere dorit, mai ales când ai nevoie de un punct de agățare.
Caracteristici principale ale Dibluri plastic cu ochi alb Tox Pirat Will 8x51 mm, pachet 4 bucăți cu categoria Dibluri DM1 - dibluri universale, dibluri spiralate, dibluri molly, ancore chimice, manșoane perforate pentru tije filetate, ancore fixare chiuvete, dimensiunea relevantă 8x51 mm și principala caracteristică utilă șurub cu ochi pentru agățare rapidă este o soluție practică pentru montaj în interior, atunci când vrei o prindere stabilă pentru obiecte suspendate.
De aceea merită să alegi: setul include dibluri și șuruburi cu ochi, astfel încât poți începe montajul fără achiziții suplimentare; diametrul de 8 mm oferă o prindere fermă în multe suporturi uzuale; ochiul metalic permite agățarea directă a cablurilor, lanțurilor sau cârligelor; pachetul de 4 bucăți este potrivit pentru lucrări mici și reparații.
Caracteristici tehnice
Diametru diblu 8 mm pentru găurire standard cu burghiu de 8 mm și montaj controlat.
Lungime 51 mm pentru ancorare sigură la o adâncime minimă de 51 mm.
Adâncime minimă de găurire 60 mm pentru spațiu suficient și montaj corect.
Material PE și oțel pentru combinația dintre expandare în suport și punct de agățare rezistent.
Potrivit pentru șuruburi Ø 5,0–6,0 mm pentru compatibilitate cu dimensiuni uzuale.
Avantaje
Montaj complet: primești 4 dibluri și 4 șuruburi cu ochi în același set.
Utilizare versatilă: potrivit pentru beton, zidărie, piatră perforată cu microstructură etanșă și plăci de perete din ipsos.
Agățare directă: ochiul facilitează suspendarea rapidă a obiectelor în interior.
Pentru rezultate bune, găurește la diametrul indicat, curăță gaura de praf, introdu diblul până la nivel și înșurubează drept, fără a forța. Respectă adâncimea minimă de găurire și alege poziția astfel încât suportul să fie stabil.
Întrebări și răspunsuri:
În ce materiale pot folosi acest set? Îl poți utiliza în interior pe beton, zidărie, piatră perforată cu microstructură etanșă și plăci de perete din ipsos.
Ce burghiu îmi trebuie pentru montaj? Ai nevoie de burghiu de 8 mm și de o adâncime minimă de găurire de 60 mm.
În concluzie: acest set TOX cu diblu de 8x51 mm și șurub cu ochi este o alegere excelentă pentru prinderi de agățare rapide și ordonate, cu montaj simplu și compatibilitate bună cu suporturi uzuale.
Siguranța produselor
Pentru informații cu privire la siguranța produselor, consultați .
Recenzii din partea clienților
Nu garantăm că toate recenziile provin de la persoane care au utilizat sau achiziționat acest produs. Pentru mai multe informații privind prelucrarea recenziilor, vă rugăm să consultați secțiunea corespunzătoare din Termeni și condiții generale.